Jak probíhá příprava na testování ECDL

Pro přípavu na zkoušky doporučujeme podívat se na SYLABUS, což je okruh témat, které se ve zkoušce vyskytnou. U zkoušky vás čeká 75% obsahu Sylabu. V současné době je aktuální 5. verze Sylabu. Stáhnout si ho můžet ZDE

Čeká vás cca 30 otázek z každého modulu. Otázky vypracováváte na počítači akreditované učebny, ve středisku ECDL. Každé středisko má akreditovanou svoji verzi Windows a OFFICE. Je vhodné si dopředu zjistit (zavolat si do střediska, kde budete dělat zkoušky) na které verzi Windows a Office budete zkoušky absolvovat. Seznam akreditovaných středisek najdete ZDE:

Každý modul budete muset být schopni vypracovat v časovém limitu 45 minut. Při správné odpovězení cca 75% otázek jste zkoušku udělali.

Výsledky testů se dozvíte do 5 pracovních dnů.

Pokud si nejste jistí, že zvládnete např. 4 moduly najednou, přihlaste se nejprve na 2 moduly, a poté na další 2. Osvědčení o certifikaci je vám vydáno v případě, že úspěšně zvládnete 4 moduly, a certifikát, zládnete-li 7 modulů.

Zde ve škole se naučíte do té míry, abyste zkoušky zvládli. V tomto případě volte individuální školení, je vhodnější, než školení ve skupince.

Zde můžete vložit Váš názor, příspěvek, nebo komentář. Pro vložení komentáře je nutné se přihlásit na stránky školy.