Softwarová škola Karlovy Vary - soukromá počítačová škola, akreditované rekvalifikační středisko MŠTV

Jak probíhá příprava na testování ECDL?

Pro přípavu na zkoušky doporučujeme podívat se na SYLABUS, což je okruh témat, které se ve zkoušce vyskytnou. U zkoušky vás čeká 75% obsahu Sylabu. V současné době je aktuální 5. verze Sylabu. Stáhnout si ho můžet ZDE

Čeká vás cca 30 otázek z každého modulu. Otázky vypracováváte na počítači akreditované učebny, ve středisku ECDL. Každé středisko má akreditovanou svoji verzi Windows a OFFICE. Je vhodné si dopředu zjistit (zavolat si do střediska, kde budete dělat zkoušky) na které verzi Windows a Office budete zkoušky absolvovat. Seznam akreditovaných středisek najdete ZDE:

Každý modul budete muset být schopni vypracovat v časovém limitu 45 minut. Při správné odpovězení cca 75% otázek jste zkoušku udělali.

Výsledky testů se dozvíte do 5 pracovních dnů.

Pokud si nejste jistí, že zvládnete např. 4 moduly najednou, přihlaste se nejprve na 2 moduly, a poté na další 2. Osvědčení o certifikaci je vám vydáno v případě, že úspěšně zvládnete 4 moduly, a certifikát, zládnete-li 7 modulů.

Zde ve škole se naučíte do té míry, abyste zkoušky zvládli. V tomto případě volte individuální školení, je vhodnější, než školení ve skupince.